Detaylı Bilgi

Male
Jose Luis Vallejo
Mimar

Sürdürülebilirlik ve ekolojik tasarım alanında uzman, mimarlık ve mühendislik ekibi Ecosistema Urbano’dan Jose Luis Vallejo, ekibiyle birlikte, 2000 yılından bu yana ulusal ve uluslararası mimari tasarım yarışmalarında 22’den fazla ödülün sahibi oldu. 2005 yılında Holcim tarafından “40 yaş altındaki 40 mimar” seçkisinde yer alan ekip, Antonio Camunas Kurumu tarafından verilen ödülün de sahibi oldu. 2006 yılında, mimarlık ve çevre, ekoloji ve sürdürülebilirlik alanlarındaki araştırmaları Zumtobel Odülü2nün finalistleri arasında yer almalarını sağladı. Expo Zaragoza 2008’de 12 uluslararası ofis ile birlikte İspanyol Pavyonu sergisi için seçildiler. Madrid Mimarlık Fakültesi’nde tasarım stüdyosu yöneten mimar, İspanya, Güney Amerika, Asya ve ABD’deki çeşitli üniversitelerde de davetli profesör olarak ders veriyor.

Etkinlik Katılımcısı: Mimarlardan Gelecek Öngörüleri III


HABERLER
1 2 3 4 5
Askeri Müze Mekanlarında Hayat Bulan Mimarlar
Mimar
Harbiye’nin merkezi konumu ve civardaki pek çok kurum ve yapıya olan yakın ilişkisininin avantajları nedeni ile ArkiPARC 2008 etkinlik mekanı olarak seçilen Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde yer ... DEVAMI »
Mehter Takımı da ArkiPARC 2008'in Konuğu Olacak
Mehter
ArkiPARC 2008 etkinliğinin son günü olan 17 Ekim 2008 Cuma akşamı düzenlenecek ödül töreni öncesinde dünyanın ilk ve en eski alaturka ordu bandosu olan Mehter Takımı konser verecek. Harbiye Aske... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'de Son Gelişmeler
Donen
ArkiPARC 2008’e saatler kala çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Arkitera Mimarlık merkezi tarafından düzenlenen etkinlik, Türkiye’den ve dünyadan herbiri kendi alanlarında uzman gayrimenkul, mimarl... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'e Yeni Katılan Sponsorlar
Yenis
ArkiPARC 2008’e sayılı günler kala beş yeni firma paydaş oldu. Bunlardan 4’ü etkinliğe sponsor olurken, bir firma da hizmet sponsorları arasında yerini aldı. Tuna Ofis, Soyak Yapı İnşaat, TOKİ iştiraki o... DEVAMI »