Basın

Basın Kaydı
İlki 2008 yılında gerçekleştirilen ArkiPARC etkinliği yerli ve yabancı konuklarının yanısıra birçok basın mensubunu ağırlamaya her yıl devam edecek. Basın mensuplarının etkinliğe katılımı basın kaydı ile gerçekleşmektedir. ArkiPARC kapsamında basın mensupları, kendileri için özel olarak hazırlanan basın odasında hazırlık ve röportaj yapabilme ve etkinlik kapsamında ziyaretçilere sunulan imkanlardan yararlanma olanağına sahiptirler.

Kimler, Nasıl Kayıt Olabilir?
ArkiPARC’a basın kaydı yaptırabilecek kişiler öncelikli olarak tam zamanlı gazeteciler, editörler, muhabirler, kamera ekipleri ve fotoğrafçılardır. Bu pozisyondaki kişilerin kayıt için gerekli işlemleri gerçekleştirmeleri zorunludur.

Yukarıda belirtilen tanımın dışında kalan, yayın kuruluşlarının yönetim, reklam, satış, pazarlama, halkla ilişkiler gibi departmanlarında görevli kişilerin etkinliğe katılım gösterebilmesi için kayıt yaptırmaları gereklidir.

Basın Kaydı için Yapılması Gerekenler
1)    Web sitesi üzerinden online olarak ya da kayıt formunu (PDF) eksiksiz olarak doldurarak formun, 216 386 94 30 nolu fax numarasına gönderilmesi,
2)    İmzalı onay yazısı gönderilmesi, (en az 6 ay önce güncellenmiş olmalı)
3)    İlk kez katılım gösteren kişilerin kendilerine ait orjinal bir yazı veya televizyon programı yapıyorsa program kaydının gönderilmesi gerekmektedir.

* Basın kaydı yaptırmak için son tarih her yıl ilan edilir.
* Etkinliği izlemek isteyen basın mensupları kayıtlarını burada açıklanan yönergeler doğrultusunda gerçekleştirmelidir.
* Etkinlik günü girişte basın kaydı alınmamaktadır.
* Daha önceki yıllarda yapılan basın kaydının bir geçerliliği bulunmamaktadır.

Basın kaydı yaptıran kişiler giriş kartlarını, etkinliğe girişte nüfus cüzdanı veya eşdeğer bir belge göstererek alabilmektedirler.

İlgili Kişi: Burcu Göncüoğlu Göknil


Ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Ad Soyad
E-posta
Şirket Adı
Telefon
Mesaj Başlığı
Açıklama
 

HABERLER
1 2 3 4 5
Askeri Müze Mekanlarında Hayat Bulan Mimarlar
Mimar
Harbiye’nin merkezi konumu ve civardaki pek çok kurum ve yapıya olan yakın ilişkisininin avantajları nedeni ile ArkiPARC 2008 etkinlik mekanı olarak seçilen Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde yer ... DEVAMI »
Mehter Takımı da ArkiPARC 2008'in Konuğu Olacak
Mehter
ArkiPARC 2008 etkinliğinin son günü olan 17 Ekim 2008 Cuma akşamı düzenlenecek ödül töreni öncesinde dünyanın ilk ve en eski alaturka ordu bandosu olan Mehter Takımı konser verecek. Harbiye Aske... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'de Son Gelişmeler
Donen
ArkiPARC 2008’e saatler kala çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Arkitera Mimarlık merkezi tarafından düzenlenen etkinlik, Türkiye’den ve dünyadan herbiri kendi alanlarında uzman gayrimenkul, mimarl... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'e Yeni Katılan Sponsorlar
Yenis
ArkiPARC 2008’e sayılı günler kala beş yeni firma paydaş oldu. Bunlardan 4’ü etkinliğe sponsor olurken, bir firma da hizmet sponsorları arasında yerini aldı. Tuna Ofis, Soyak Yapı İnşaat, TOKİ iştiraki o... DEVAMI »