Ödüller

Gayrimenkul Ödülü, ArkiPARC etkinliğinin ilgi alanlarına paralel olarak Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından düzenlenmektedir.

Gayrimenkul yatırımlarının kente, kentliye ve yatırımcısına kazandırdıklarını ortak bir çalışmada değerlendirerek benzer yatırımların gelişmesini teşvik etmeyi hedefleyen Gayrimenkul Ödülü'nün ilki 2008 yılında verilmiştir.

Ödül ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve güncel ödül şartnamelerine aşağıda yer alan web sitesinden ulaşabilirsiniz. www.gayrimenkulodulu.com
HABERLER
1 2 3 4 5
Askeri Müze Mekanlarında Hayat Bulan Mimarlar
Mimar
Harbiye’nin merkezi konumu ve civardaki pek çok kurum ve yapıya olan yakın ilişkisininin avantajları nedeni ile ArkiPARC 2008 etkinlik mekanı olarak seçilen Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde yer ... DEVAMI »
Mehter Takımı da ArkiPARC 2008'in Konuğu Olacak
Mehter
ArkiPARC 2008 etkinliğinin son günü olan 17 Ekim 2008 Cuma akşamı düzenlenecek ödül töreni öncesinde dünyanın ilk ve en eski alaturka ordu bandosu olan Mehter Takımı konser verecek. Harbiye Aske... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'de Son Gelişmeler
Donen
ArkiPARC 2008’e saatler kala çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Arkitera Mimarlık merkezi tarafından düzenlenen etkinlik, Türkiye’den ve dünyadan herbiri kendi alanlarında uzman gayrimenkul, mimarl... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'e Yeni Katılan Sponsorlar
Yenis
ArkiPARC 2008’e sayılı günler kala beş yeni firma paydaş oldu. Bunlardan 4’ü etkinliğe sponsor olurken, bir firma da hizmet sponsorları arasında yerini aldı. Tuna Ofis, Soyak Yapı İnşaat, TOKİ iştiraki o... DEVAMI »