Katılım

KİMLER KATILMALI?
Yatırımcılar
Gayrimenkul Geliştiriciler
Mimarlık ve Planlama Ofisleri
Gayrimenkul Servis Şirketleri
Belediyeler ve Kamu Kurumları
Müteahhitler
Yapı Malzemesi Üreticileri


NASIL KATILABİLİRİM?

İzleyici Olarak

ArkiPARC’a izleyici olarak katılmak için kayıt ücretini ödemek gereklidir. Kayıt olduğunuzda ArkiPARC 2010’da yer alacak ulusal ve uluslararası konferans ve paneller ile özel etkinliklere katılabilir, ArkiPARC web sitesi aracılığıyla kayıtlı diğer kişilere erişebilirsiniz.

Konuşmacı Olarak
ArkiPARC konu ve konuşmacılarının belirlenmesi Arkitera Mimarlık Merkezi bünyesindeki ArkiPARC ekibi tarafından, o yıla ait ArkiPARC Danışma Kurulu ile işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir. Etkinlikte konuşmacı olmanın kişisel ilişkiler, sponsorluk ya da ödeme yapmakla herhangi bir ilgisi bulunmaz ancak konuşmacılar etkinliğe yapacakları katkı ve izleyici ilgisi dikkate alınarak belirlenir.
Eğer konuşmacılar arasında yer almanız gerektiğini düşünüyorsanız iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsor Olarak
ArkiPARC etkinlik mekanlarında sponsorlara belirli şartlarda tanıtım imkanı sunulacaktır. Ancak klasik fuar standı seklinde ürün sergileme yerine, firmaların tanıtım çabalarını daha çok bilgi alışverişi yapabilecekleri, daha yaratıcı çözümlerle değerlendirmeleri beklenmektedir. Sponsor kurumlar için sergileme imkanlarının yanısıra, sektörün önemli aktörleri ile görüşmeler yapabilecekleri randevu mekanları ve zamanları ayrılacaktır.

Sponsorluk hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Ad Soyad
E-posta
Şirket Adı
Telefon
Mesaj Başlığı
Açıklama
 


HABERLER
1 2 3 4 5
Askeri Müze Mekanlarında Hayat Bulan Mimarlar
Mimar
Harbiye’nin merkezi konumu ve civardaki pek çok kurum ve yapıya olan yakın ilişkisininin avantajları nedeni ile ArkiPARC 2008 etkinlik mekanı olarak seçilen Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde yer ... DEVAMI »
Mehter Takımı da ArkiPARC 2008'in Konuğu Olacak
Mehter
ArkiPARC 2008 etkinliğinin son günü olan 17 Ekim 2008 Cuma akşamı düzenlenecek ödül töreni öncesinde dünyanın ilk ve en eski alaturka ordu bandosu olan Mehter Takımı konser verecek. Harbiye Aske... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'de Son Gelişmeler
Donen
ArkiPARC 2008’e saatler kala çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Arkitera Mimarlık merkezi tarafından düzenlenen etkinlik, Türkiye’den ve dünyadan herbiri kendi alanlarında uzman gayrimenkul, mimarl... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'e Yeni Katılan Sponsorlar
Yenis
ArkiPARC 2008’e sayılı günler kala beş yeni firma paydaş oldu. Bunlardan 4’ü etkinliğe sponsor olurken, bir firma da hizmet sponsorları arasında yerini aldı. Tuna Ofis, Soyak Yapı İnşaat, TOKİ iştiraki o... DEVAMI »