Etkinlik Mekanı

ArkiPARC Nerede Gerçekleşecek?

ArkiPARC, Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleşecek. İstanbul’un en merkezi yeri olan Harbiye’de yer alan bina, civardaki pek çok kurum ve yapıya olan yakın ilişkisininin avantajları nedeni ile ArkiPARC etkinlik mekanı olarak seçilmiştir.

Mekanın içinde yer alan tüm konferans ve sergi salonları detaylı bir şekilde analiz edildikten sonra etkinlik program ile en uygun mekanlar çakıştırılmıştır. Mekanda bulunan en geniş salona müzenin mimarı Nezih Eldem‘in, diğer salonlara ise Türk Mimarlığı için önem taşıyan mimarların isimleri verilmiştir.

İki katta yaklaşık 4000m² alana yayılı mekanlarda sponsor kurumlar hem etkin bir şekilde tanıtılacaklar hem de kendi etkinliklerini organize edebileceklerdir. Her iki katta da seminer, konferans ve panellerin yer alacağı toplantı mekanlarının yanısıra katılımcıların birbirleri ile birebir görüşebilecekleri buluşma ortamları da yaratılacaktır. Bu mekanların yanısıra tüm sponsorların hizmetlerini biraz daha detaylı tanıtabilecekleri ufak çaplı tanıtım köşeleri ve sergileme noktaları da düşünülmüştür. 

 

Nezih Eldem Salonu
Sedad Hakkı Eldem Salonu
Şevki Balmumcu Salonu

 

Mekan Resimleri
HABERLER
1 2 3 4 5
Askeri Müze Mekanlarında Hayat Bulan Mimarlar
Mimar
Harbiye’nin merkezi konumu ve civardaki pek çok kurum ve yapıya olan yakın ilişkisininin avantajları nedeni ile ArkiPARC 2008 etkinlik mekanı olarak seçilen Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde yer ... DEVAMI »
Mehter Takımı da ArkiPARC 2008'in Konuğu Olacak
Mehter
ArkiPARC 2008 etkinliğinin son günü olan 17 Ekim 2008 Cuma akşamı düzenlenecek ödül töreni öncesinde dünyanın ilk ve en eski alaturka ordu bandosu olan Mehter Takımı konser verecek. Harbiye Aske... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'de Son Gelişmeler
Donen
ArkiPARC 2008’e saatler kala çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Arkitera Mimarlık merkezi tarafından düzenlenen etkinlik, Türkiye’den ve dünyadan herbiri kendi alanlarında uzman gayrimenkul, mimarl... DEVAMI »
ArkiPARC 2008'e Yeni Katılan Sponsorlar
Yenis
ArkiPARC 2008’e sayılı günler kala beş yeni firma paydaş oldu. Bunlardan 4’ü etkinliğe sponsor olurken, bir firma da hizmet sponsorları arasında yerini aldı. Tuna Ofis, Soyak Yapı İnşaat, TOKİ iştiraki o... DEVAMI »