Aysu Özlem Gökçe

Extensa İstanbul

Genel Müdür
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Konut Yatırımları 2010-2011
Özlem Gökçe, İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'ndeki lisans eğitiminden sonra aynı üniversitede Kentsel Tasarım Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi'nde yönetim, pazarlama ve finans eğitimi aldı. İş hayatına üniversite yıllarında başlayan Özlem Gökçe, çeşitli tasarım ve inşaat firmalarında çalıştıktan sonra gayrimenkul yatırımları konusunda 1997 – 2005 arası Enternasyonel Turizm Yatırımları A.Ş.’de proje koordinatörü ve 2005 – 2009 arası Turkon Holding’te iş geliştirme ve inşaat koordinatörü olarak görev alarak uzmanlaştı. 2009 yılında Extensa İstanbul Genel Müdürü olarak göreve başladı.
 
Özlem Gökçe GYODER, IPYD, ULI ve Göcek Yat Kulübü üyeliklerinin yanısıra 1997’de Habitat II “Convival Spaces” yarışmasında profesyonel kategoride ödül ve 2008’de IPYD tarafından verilen Ulusal Proje Yönetimi Ödülleri'ni almaya hak kazandı. Halen Extensa İstanbul’da Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Extensa İstanbul

Extensa Group, 1910 yılında Belçika Antwerp’de büyük ölçekli konut projeleri geliştirmek amacı ile kurulmasından itibaren bölgesindeki en büyük geliştirme şirketi olmuştur. Extensa, Belçika’da endüstriyel ve lojistik binalarının yanı sıra ciddi bir ofis portföyünü de yönetmektedir. Projeleri arasında kent merkezi ve banliyölerde yerleşim alanları, kentsel doku uzantısı olarak karma kullanımlı geliştirme projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, perakende ve eğlence merkezleri yer almaktadır. Bu projelerin bazılarında Extensa Group diğer geliştirici firmalar ile veya yerel yetkili kurumlar ile iş birliğine de gitmiştir. Gayrimenkul yatırımı alanındaki iştiraki Leasinvest REIT ile 500 milyon Euro’luk bir yatırımı da yöneten grubun 1 milyon m² üzerinde bir alanı kapsayan yatırımları bulunmaktadır.
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya