Işıl Dinçer

TSKB Gayrimenkul Değerleme

Genel Müdür
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Lojistik & Endüstriyel 2010-2011
Değerleme ve danışmanlık konusunda on iki yıldan uzun süredir çalışan Işıl Dinçer, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü'nde yaptı. Dinçer, 2001 yılında yine aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı.
 
1997-1998 yılları arasında Çağdaş Mühendislik Limited Şirketi'nde harita mühendisi, 1998-2004 yılları arasında ise Harkap Mühendislik Limited Şirketi'nde büro şefi olarak çalışan Dinçer, 2004 yılında dahil olduğu Türkiye Sınaî Kalkınma Bankası Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'de değerleme uzmanı olarak görev aldı. Dinçer aynı zamanda Sermaye Piyasası Kurulu Lisansı almaya hak kazandı. Aynı şirkette 2006 yılında yöneticilik görevine getirilen Işıl Dinçer, 2008 yılında ise genel müdürlük görevine vekaleten atandı ve 2009 başında da bu görevi asaleten devraldı. TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde Dinçer gayrimenkul değerleme, fizibilite çalışmaları, geliştirme danışmanlığı, inşaat ilerleme raporları gibi konularda finans kurumları ve özel sektöre kurumsal değerleme hizmetleri vermektedir. 
 
2009 yılının başından 2010 Haziran’a kadar kısa adı LideBİR olan Lisanslı Değerleme Şirketleri Derneği Başkanlığı'nı sürdüren Dinçer aynı zamanda, İstanbul Ticaret Odası (İTO) gayrimenkul hizmetleri komitesinden komite ve meclis üyeliği, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) yönetim kurulu üyeliği  ile GYODER Değerleme Komitesi üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

TSKB Gayrimenkul Değerleme

TSKB tarafından değerleme hizmeti vermek amacıyla Kasım 2002’de kurulan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri: VIII, No:35 sayılı tebliği uyarınca Şubat 2003 ‘de “Kurul Listesine” alınmıştır.
 
TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., bilgi birikiminin temelini Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın yarım asrı aşkın bir süre elde ettiği gayrimenkul, proje ve makine ve ekipman ekspertizi uzmanlığından almaktadır.
 
Değerleme, danışmanlık, proje geliştirme ve fizibilite çalışmaları, en iyi en yüksek kullanım etüdü,  piyasa araştırmaları, sektörel etütler, yatırım inceleme-kontrol, makine-ekipman ekspertizi gibi konularda uluslararası standartlarda (IVSC), bağımsız ve tarafsız hizmet veren TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. çalışmalarını gizlilik esasına uygun gerçekleştirmektedir.
 
TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.; SPK mevzuatı gereğince bir gayrimenkulün veya varlığın rayiç değerini bağımsız ve tarafsız bir şekilde takdir eder ve uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartlarına uygun olarak sizlere raporlar.
 
TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. köklü bir birikimin ve uzmanlığın temsilcisidir.
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya