T.Sinan Fındıkoğlu

YKS Tesis Yönetim Hizmetleri

Genel Müdür & Yönetim Kurulu Üyesi
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Ofis Yatırımları 2010-2011
Sinan Fındıkoğlu 1965 yılında doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü bitirmesinin ardından yüksek lisansını İskoçya Strrathclyde Üniversitesi’nde Bilgisayar Destekli Mimari Tasarım Bölümü’nde tamamladı.
 
Fındıkoğlu, merkezi İstanbul’da olan YKS Gayrimenkul Yönetim firmasının genel müdürü ve yönetim kurulu üyesi olarak halen görev yapmaktadır. 
 
YKS, 2008 yılında Euromoney dergisi tarafından verilen ve “Liquid Real Estate” ödüllerinin bir parçası olan “Türkiye Gayrimenkul Yönetim” ödülünü, Fındıkoğlu'nun dikkate değer başarılarının bir sonucu olarak kazanmıştır.
 
“Modern Yapı Elemanları, Strüktürleri, Teknikleri“ konulu konferansta basımı yapılmak üzere seçilmiş dokümanlar arasında bulunan, “Türkiye’de Tesis Yönetimi” başlıklı makalenin yazarlarından biri olan Sinan Fındıkoğlu, aynı zamanda yine tesis yönetimi ve bilgisayar destekli mimari tasarım konularında çeşitli sektör dergilerinde yayınlanmış birçok makalenin de sahibidir.
 
Önde gelen üniversite ve sivil toplum kuruluşları tarafından konferans vermek üzere davet edilmiş, ulusal televizyon kanallarında gayrimenkul ve tesis yönetimi konusunda çeşitli röportajlar vermiştir.

YKS Tesis Yönetim Hizmetleri

YKS, Yapı Kredi Bankası’nın 60 yıllık kurumsal gücü ile Koray İnşaat’ın 30 yıllık bilgi ve deneyiminin birleşmesi sonucunda, 1988 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana tesislerin yönetim hizmetlerini üstlenen YKS, tesis yönetimi konusunda Türkiye'deki öncü kuruluşlarından birisidir.
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya