Murat Aysan

DD Konut Finansman

Genel Müdür
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Türkiye Konut Finansmanı Sektörü
1963 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlayan Murat Aysan, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü'nden yüksek lisans derecesini aldı.
 
1989 yılında Dışbank'ta iş hayatına başlayan Aysan, 1992 ve 1993 yıllarında İktisat Bankası'nda müdür yardımcılığı yaptı. 1993-1999 yılları arasında Koçbank Hazine Grup Yöneticisi, 1999 ve 2003 yılları arasında Koçbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı ve 2003-2006 yılları arasında da Millennium Bank Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Aysan, 2007 yılının başından bu yana DD Konut Finansman  A.Ş.'de genel müdür olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

DD Konut Finansman

DD Konut Finansman, Deutsche Bank ve Doğan Grubu ortaklığında kurulmuş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan (BDDK) alınan lisans ile faaliyetlerine başlamıştır. 

Uluslararası deneyimi, yenilikçi ürünleri, ileri teknolojisi, güçlü sermaye yapısı ve alanında uzman kadrosu ile Türkiye'nin lider mortgage platformu olmayı hedeflemektedir. DD Konut Finansman, nitelikli insan kaynağı ve uygun teknolojiyle en yaratıcı ürünleri hayata geçirerek, başta müşteri olmak üzere, iş ortaklarına ve sermayedarlarına değer yaratmaktadır.
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya