Recep Oram

Türkiye İş Bankası

Bireysel Krediler Bölüm Müdürü
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Türkiye Konut Finansmanı Sektörü
1965 yılında İstanbul’ da doğan Recep Oram 1987 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdi. Türkiye İş Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda 1988 yılında müfettiş yardımcısı olarak iş hayatına başlayan Recep Oram, Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümünde Müdür Yardımcısı, Kartlı Ödeme Sistemleri Bölümünde ve Bireysel Krediler Bölümünde Grup Müdürü olarak çalıştı. 28 Ocak 2010 tarihinde Bireysel Krediler Bölümü Müdürü olarak atanan Oram evli ve 2 çocuk babasıdır.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası, 1924 yılında kurulan, Türkiye'nin ilk özel bankasıdır. Vizyonu, lider, öncü ve güvenilir banka konumunu sürdürerek, müşterilerin, hissedarların ve çalışanların, Türkiye’de en çok tercih ettikleri banka olmaktır. 
 
İş Bankası, gerek mevcut işletmelerin tevsi yatırımlarını, gerekse tamamen yeni hayata geçirilecek projeleri orta ve uzun vadeli nakdi ve/veya gayrinakdi krediler vermek suretiyle destekler. Türkiye'de gerçekleştirilen pek çok projede (tevsi yatırımların yanı sıra işletme hakkı devri, yap-işlet-devret, yap-işlet modelleriyle gerçekleştirilenler dahil) lider olarak yer almış olmakla birlikte, proje finansmanı konusunda yatırımcılara en uygun finansman yapısını sunma konusunda geniş bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.
 
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya