Umur Güven

Garanti Mortgage

Genel Müdür Yardımcısı
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Türkiye Konut Finansmanı Sektörü
1971 İstanbul doğumlu Umur Güven, Viyana Üniversitesi İşletme ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü'nden yüksek lisans derecesini aldıktan sonra 1997 yılında kariyerine Garanti Bankası'nda başlamıştır. Sırasıyla Nakit Yönetimi, Proje Finansmanı ve Konut Finansmanı Birim Müdürlüğü'nde sürdürdüğü görevlerinin ardından halen 2007 yılında başladığı Garanti Mortgage Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

Garanti Mortgage

63 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Garanti Bankası, bugün Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası konumundadır. Sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı, benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı, sunduğu inovatif ürün ve hizmetler, Garanti'yi Türk bankacılık sektöründe önemli bir konuma taşımaktadır. Garanti Mortgage, Garanti Bankası'nın gayrimenkul kredilendirmesi ile ilgili olan koludur. 

Garanti Mortgage, Türkiye'nin en çok kullanılan mortgage kredisidir. Özel eğitimli, sertifikalı mortgage uzmanları, geniş ürün yelpazesi, kolay başvuru ve kredi kullandırma imkanları, uygun faiz olanakları, uzun vade seçenekleri, konutta doğru ve güvenilir ekspertiz hizmeti gibi birçok avantaja sahip olan Garanti Mortgage, pazar içerisinde büyümeye devam etmektedir.
 
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya