Feyzi Tecellioğlu

Soyak Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım

Genel Müdür
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Ofis Yatırımları 2010-2011, ArkiPARC Ödülleri Ödül Töreni
2008 yılından bu yana Soyak Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Feyzi Tecellioğlu, Soyak Holding’e 2006 yılında İş Geliştirme Bölüm Başkanı olarak katılmıştır. Öncesinde, uluslararası gayrimenkul geliştirme şirketi Lend Lease’in ABD ofisinde çeşitli yöneticilik görevleri üstlenmiştir. İş hayatına Koç Holding Stratejik Planlama bölümünde başlayan Feyzi Tecellioğlu, GYODER ve ULI üyesi olup Türkiye ve ABD’de 14 yılın üzerinde tecrübesi bulunmaktadır. 
 
Feyzi Tecellioğlu 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nden mezun olup, 2002 yılında University of California, Berkeley’den MBA derecesi almıştır. 

Soyak Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım

Soyak Gayrimenkul Geliştirme, yeni arsa yatırım bölgeleri geliştirme amacına uygun olarak; yurt içi ve yurt dışında yeni konut ve ticari alanlarının değerlendirilebilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar; yeni yatırım bölgeleri araştırması, uygun arsa bulunması ve alımların yapılması, mevzuat ve plan çalışmaları yapılması, hukuki alt yapılarının kurulması, fizibilite çalışmalarının yapılması ve eldeki aktiflerin değerlendirilmesini kapsamaktadır.

Ofis alanların geliştirilmesine yönelik olarak başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada potansiyel sektörlerdeki dinamikler yakından takip edilmektedir. Yeni ofis çekim merkezleri yaratma amacı doğrultusunda; özgün mimariye sahip, sürdürülebilir ve çalışan mutluluğunun ön planda olduğu yeni ofis alanlarının oluşturulması hedeflenmektedir.

Bu kapsamda; yüksek standartlara sahip fonksiyonel ofis alanlarının işletme dizaynı, varlık, mülk ve işletme yönetimlerinin oluşturulması ve koordinasyonu, ofis alanlarında verilecek yüksek hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlayabilecek fonksiyonların geliştirilmesi, yatırımlar için gerekli fizibilite ve kredi faaliyetlerinin koordinasyonu çalışmaları Soyak Gayrimenkul Geliştirme tarafından yürütülmektedir.
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya