Curt Garrigan

UNEP-SBCI

Koordinatör
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Gayrimenkul'de Sürdürülebilirlik
Curt Garrignan, Paris’teki Birleşmiş Milletler Çevre Programı dahilindeki Sürdürülebilir Yapılar ve İklim İnisiyatifi’nin (UNEP-SBCI) koordinatörüdür.
 
Garrigan UNEP’e katılmadan önce Tennessee, Nashville Belediyesi’nde, (UNEP-SBCI) belediye başkan yardımcılığı dahil olmak üzere, birçok farklı mevkide görev almıştır. Belediye başkan yardımcılığı esnasında Garrigan, belediye politikaları ve inisiyatiflerini koordine etmiş ve kentin 1,5 milyar dolarlık bütçesinin oluşturulmasına katkıda bulunmuştur. Garrigan ayrıca geçici olarak parklar müdürü, parklar müdürü yardımcısı ve kentin Tarih Komisyonu’nun yardımcı başkanlığı görevlerini de yürütmüştür. Nashville’de meydana gelen büyük sel felaketinin ardından belediye başkanı tarafından kentin Felaket Sonrası İyileştirme Ekibi için planlama ve altyapı hizmetlerinin koordinasyonu ile görevlendirilmiştir.
 
Garrigan New Jersey’de büyümüş ve mimarlık alanındaki lisans eğitimini 1985’te Pennsylvania, Philadelphia’daki Temple University’de tamamlamıştır.
 
Garrigan, yazar ve gazeteci Elizabeth ile evli, 2 ve 4 yaşlarında iki çocuk babasıdır.
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya