Ahmet Emre Büyükhanlı

Büyükhanlı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Yönetim Kurulu Üyesi
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Konut Yatırımları 2010-2011
Ahmet Emre Büyükhanlı, 1971 yılında Ankara’da doğdu. 1993 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme’yi bitiren Büyükhanlı, bir sonraki sene Büyükhanlı İnşaat ve Otomotiv’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına başladı. 2002 yılında aynı şirketin Turizm ve Otelcilik İşletmeleri ve ayrıca Denizcilik ve Turizm İşletmeleri'nde de Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmaya başlayan Büyükhanlı, 2005 yılından bu yana Büyükhanlı İnşaat ve Gayrimenkul’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

Büyükhanlı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1953 senesinde Ankara'da bir aile şirketi olarak inşaat faaliyetlerine başlayan Büyükhanlı, 1980'den sonra ikinci nesillerin iş hayatına atılması ile iş konularını da geliştirerek inşaat ve turizm alanında emin adımlarla büyümelerine devam etmişlerdir.

1983 yılında İstanbul'da Bahri ve Ali Büyükhanlı tarafından kurulan Büyükhanlı A.Ş. İstanbul'da lüks konut ve Antalya'da otel inşaat ve işletme faaliyetlerinde bulunmaktadır. 1995 senesinde Ahmet Emre Büyükhanlı'nın da şirkete katılmasıyla yeni bir atılıma başlayan şirket, özellikle lüks konutlar ve turizmde ihtisaslaşma yolunda ilerlemektedir.

 

Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya