Firuz Soyuer

DTZ Pamir & Soyuer

Yönetici Ortak
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Ofis Yatırımları 2010-2011, ArkiPARC Ödülleri Ödül Töreni
Firuz Soyuer, 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1988 yılında Carbondale, Southern Illinois University'de finans konusunda lisans üstü derecesini aldı. 1990 ve 1991 yılları içinde Bankers Trust Co. ortaklığı olan Türk Merchant Bank'da uzman olarak çalıştı. 1993 yılında İstanbul'da kurulan DTZ Pamir ve Soyuer Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi'nin kurucu ve yönetici ortaklarındandır. 1999 yılından beri ULI üyesi olan Soyuer, 2003 yılından bu yana ULI Türkiye Yönetim Komitesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda SPK Lisanslı Değerleme Uzmanı olan Soyuer, 2003 yılından beri İstanbul Teknik Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programı'nda misafir öğretim görevlisi olarak Gayrimenkul Pazar Araştırması ve Gayrimenkul Finansı konularında ders vermektedir.

DTZ Pamir & Soyuer

DTZ, tüm dünyada yenilikçi gayrimenkul ve iş çözümleri yaratan, öncü küresel gayrimenkul danışmanlıklarından biridir.

Gayrimenkul piyasaları ve müşteri gereksinimleri artarak uluslararası boyutlara taşınırken DTZ, Avrupa, Amerika ve Asya Pasifik'te müşterilerinin sınırötesi gereksinimlerini karşılamak amacını hedefliyor.

Uzmanlarımız tüm dünya üzerine yayılmış bulunan gayrimenkul sahipleri, kullanıcıları, yatırımcıları ile çokuluslu şirketler, ana finansal kurumlar, devlet ve kamu sektörü kurumları ve geliştiricilere finans, gayrimenkul, ekonomi ve yasal düzenlemeler hakkında entegre hizmetler sunar.  DTZ'in hizmet kapsamını hakkında bilgi sahibi olmak için, soldaki menüden müşterilerimiz için geliştirdiğimiz çözümler ve hizmetlerle; hangi alanlarda çalıştığımızı görüntüleyebilirsiniz

DTZ'in gayrimenkul işlemleri departmanları ticari gayrimenkul (sanayi, alışveriş ve ofis alanı) ve konutlarla alım, satım ve kiralama konularında danışmanlık hizmeti sunarlar.  Profesyonel danışmanlık hizmetleri, gayrimenkul portföylerinin yönetimi ve bina danışmanlığı, derecelendirmesi ve değerlemesi yanında; gayrimenkulün bir varlık sınıfı olarak gerek değerinin maksimize edilmesi, gerek fonlanması konusunda nasıl sermaye sağlanabileceği önerilerini de içerir.

DTZ'in danışmanlık ve araştırma takımları, müşterilerimizin gereksinimlerine en güncel çözümleri sağlayabilmek amacıyla, işimizi etkileyen piyasa güçlerini ve ekonomik trendleri izleyip yorumlayarak uzmanlarımıza destek verdikleri için işimizin kalbinde yer alırlar.  Ayrıca bu takımlar, kamu ve özel sektör müşterilerimizin kendi işletmeleri ve iş kollarına yönelik kapsamlı etki ve risk değerlendirmesi yapabilmelerine olanak veren stratejik tahminler ile sosyal, ekonomik, piyasa ve iş bilgilerini sağlarlar.  

Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya