Uğur Dumankaya

Dumankaya

Yönetim Kurulu Üyesi
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Sosyal Konut Tasarlanabilir mi?
Uğur Dumankaya 1970 yılında İstanbul'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İşletmecilik İhtisas Yönetimi'nde yüksek lisansını tamamlamıştır. 

1994 yılından itibaren Dumankaya İnşaat bünyesinde çeşitli görevler üstlenmiş olan Uğur Dumankaya, halen Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. 

İngilizce bilen Dumankaya, Gayrimenkul Yatırım Ortakları Derneği (GYODER)Yönetim Kurulu Üyesi, İVİAD, AMPD ve Galatasaray Spor Kulübü üyesidir.

Uğur Dumankaya evli ve 4 çocuk babasıdır.

Dumankaya

1963’te kurulan Dumankaya Grubu, bugün ana odakları olan inşaat sektörü çevresinde yapı malzemeleri pazarlamasından otomotive, sigortadan PVC pencere ve kapı çerçevelerine kadar geniş bir sektör yelpazesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Misyonunu “kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak” olarak belirleyen

Dumankaya, Türkiye’de alanında önde gelen kuruluşlardan biridir.
Genelde İstanbul’a odaklanan Dumankaya Grubu, bugüne kadar milyonlarca m² inşaat gerçekleştirmiş ve binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Azami iş güvenliğini sağlamak, motivasyonu sürekli olarak korumak, bireysel gelişmeyi desteklemek, kurumsal kültürü geliştirmek için stratejik programlar tasarlamak Dumankaya Grubu’nun çalışma prensiplerinde önemli faktörlerdir.
 
Şehrin cazibe merkezlerinde çeşitli projeler tamamlamış ve yeni projeler başlatmıştır. Dumankaya tarafından gerçekleştirilen Gizli Bahçe Konakları, Manzara Konakları, Akdeniz Evleri, Dragos Drive, Dragos Drive 34, Çekmeköy Evleri, Yenişehir Evleri, Kelebek Vadisi Evleri, Gümüş Vadi Villaları, Trend, Konsept Istanbul, Trend Ekstra, Minimal kente kimlik katan projeler arasındadır. 

Bu yıl ise Dumankaya Vizyon, Flex Ataşehir ve Adres projeleri teslim edilecektir. Dumankaya İkon, Dumankaya Modern, Dumankaya Dizayn, Adres Lobi, Dumankaya Cadde ve Flex Kurtköy ise Dumankaya’nın sürmekte olan projeleridir.
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya