Tavit Köletavitoğlu

Atlas Proje

Kurucu
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Otel Yatırımları 2010-2011
1951'de Malatya'da doğdu. ODTÜ Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü'nden mazun olduğu 1973 yılından itibaren kamu ve özel sektörde (Transtürk Şirketler Grubu, Net Şirketler Grubu, Yapı Kredi Grubu) üst düzey yöneticilik yaptı. Haziran 1997'de halen başkanlığını yaptığı Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketini kurdu. Çeşitli mesleki ve sosyal-kültürel sivil toplum kuruluşlarında (ICC, TESEV, TÜSES, TARİH VAKFI, TAÇ VAKFI vb) üyelikleri ve/veya kurucu üyelikleri bulunmakta olup, bu kurumların bazılarında yönetim sorumlulukları da üstlenmiştir. 1989 yılında üyesi olduğu Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD)'nde, 1992 yılından itibaren İcra Komitesi Üyeliği, 1995 yılından itibaren Başkan Yardımcılığı, 1999-2003 tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı ve 2003-2007 tarihleri arasında Yüksek Danışma Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttü. DPT 8. Beş Yıllık Kalkınma Planı Turizm Özel İhtisas Komisyonu Başkanlığı ile 2000-2001 yıllarında TOBB Turizm Sektör Kurulu Başkanlığı yaptı. 2001 yılında Para Dergisi okuyucuları tarafından "Yönetim dalında Yılın Altın Adamı" seçilen, çeşitli gazete ve dergilerde kentiçi ulaşım, planlama ve turizm konularında makaleleri yayınlanan ve İngilizce bilen Köletavitoğlu, iki çocuk babasıdır.

Atlas Proje

Atlas, arazi ve iş geliştirme ile proje ve varlık yönetimi konularında hizmet veren dinamik bir şirkettir. Atlas, firma olarak Haziran 1997'de kurulmuş olup, arazi geliştirme ve proje yönetimi (teknik, finansal analizler, tasarım ve inşaat kontrollüğü), iş geliştirme ve varlık yönetimi konularında, farklı sektörlerdeki müşteriler için, geniş bir çerçevede verdiği tüm hizmetleri, başarılı ile tamamlamıştır. 

Atlas çekirdek kadrosu, bu başarının arkasındaki temel sürücü güçtür. Bu ekip, yıllardır beraber çalışarak, yatırımcılar için lider konuma geçen varlıklar haline gelen pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. 

Atlas, gerektiğinde diğer uzmanlarla birlikte çalışmakta ve işverenin temsilcisi olarak performansların kontrollüğünü yapmaktadır. Atlas, hizmetlerin sunumunda çıkar çatışmasına imkan vermeyecek şekilde, uluslararası danışmanlık etik kuralları çerçevesinde hizmet vermektedir. 
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya