Gürer Ünal

IMS

Yönetici Ortak
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Çevre Coğrafyalarda Geliştirici Olmak
Gürer Ünal, 1965 yılında Konya'da doğdu. 1989 yılında Niyazi Vural ile birlikte Türkiye'de halâ faaliyet gösteren ilk profesyonel proje yönetim şirketi IMS Proje Yönetimi kurdu. Ünal, 1995 senesinde IMS içinde gelişen çizelgeleme bilgi birikiminin tedarik zinciri, üretim ve servis  sektöründe bu gün lider çözüm tabanı olan İstanbul, Amsterdam ve Singapur ofislerinde faaliyet gösteren ICRON Technologies'in kuruluşunu gerçekleştirdi.
 
2005 senesinden itibaren IMS'in Rusya ve CIS yapılanmasını tamamlayıp, söz konusu coğrafyada lider pozisyona getirilmesinde etkin rol aldı. DTZ ile 2008 senesinde Kazakistan'da, 2009 senesinde ise Rusya ve CIS'i kapsayan iş birliğini geliştirdi. 
 
IMS Proje Yönetim IKU, DTZ IMS Russia&CIS IKU, Icron Technologies IKU olarak iş hayatına devam etmektedir.

IMS

IMS Mühendislik Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Sti 1989 yılında İstanbul'da kurulmuştur.  IMS yerel ve uluslararası pazarlardaki yatırım projeleri için planlama, geliştirme, yönetim ve danışmanlık alanlarında servis vermektir.
 
Tamamen bağımsız bir yönetim ve danışmanlık firması olan IMS, kendi misyonunu “müşterilerinin amaçlarını ve menfaatlerini koruyarak etkili bir Proje Yönetimi Profesyonel Çözümler sağlamak” olarak tanımlamaktadır.
 
IMS şimdiye kadar özellikle ticaret alanında (perakende, iş merkezleri, konut ve turizm) ve endüstriyel yapı projelerinde servis vermiştir. Her ne kadar spesifik gereklilikler her projeye göre değişse de ortak gaye her zaman aynı kalmaktadır: kalite, zaman ve maliyet güvenliği.
 
IMS yerel bir şirket olmakla beraber bir çok uluslararası projede derin tecrübelere sahiptir ve bir çok yabancı ülkede proje yönetim servisi vermiştir. Türkiye haricinde beş tane ülkede daha şirketi olan IMS kolaylıkla mobilize olmakta ve her hangi bir iş sahasında hizmet verebilmektedir.
 
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya