Ömer Egesel

Tekfen Emlak Geliştirme

Genel Müdür
Katılımcısı Olduğu Etkinlik(ler): Tasarım Odaklı Geliştirme
Ömer Egesel, ODTÜ'de tamamladığı inşaat mühendisliği eğitiminin ardından profesyonel kariyerine STFA'da proje mühendisi olarak başladı. İnşaat sektöründe uluslararası deneyim kazandıktan sonra petrol ve perakende sektörlerinde kariyerine devam etti. ELF ve DIASA gibi uluslararası şirketlerde bölge müdürlüğü ve iş geliştirme müdürlüğü yaptıktan sonra 2002-2008 yılları arasında DIASA'da genel müdürlük görevini üstlendi.

2008'den itibaren Tekfen-OZ Gayrimenkul Geliştirme A.Ş'nin genel müdürlüğünü yürüten Ömer Egesel, mevcut görevini Tekfen Emlak Geliştirme Yatırım ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü olarak sürdürmektedir.

Tekfen Emlak Geliştirme

Tekfen Emlak Geliştirme Grubu, konsept çalışmasından uygulamaya, piyasa araştırmasından pazarlamaya ve bina yönetimine kadar, yüksek tasarım ve inşaat kalitesiyle anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Grubun hizmet portföyünde konsept tasarımı, teknik ve ekonomik fizibilite çalışmaları, tasarım geliştirme, pazar araştırmaları ve anahtar teslim proje yönetimi, pazarlama, emlak yönetimi hizmetleri yer almaktadır. 

Tekfen Emlak Geliştirme Grubu, Urban Land Insititute (ULI) ve GYODER (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) sektör örgütleri üyesi olup, aynı zamanda 2007 yılında Türkiye'de kurulan ‘yeşil bina' örgütü ÇEDBİK'in (Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği) kurucu üyelerindendir. Tekfen-OZ, yeni projelerini çevreye ve kullanıcıya uyumlu, sürdürülebilir, enerji tasarruflu bir anlayışla tasarlamayı ve inşa etmeyi en önemli hedefleri arasında görmektedir.
 
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya