Kimlik: 08
Twitter: #ap1108
Twitter kodunu girerek konuşmacılara soru sorabilirsiniz.
31 Mart 2011 Perşembe, 12:00 - 13:00
Salon: Dolmabahçe Salonu


Tipi: Panel
Organizatör: Arkitera Mimarlık Merkezi

1990’lı yılların başlarından itibaren, yakın coğrafyamızda gelişmekte olan ülkelerde Türk inşaat firmaları hızlı mobilize olabilme yetenekleri ve güçlü teknik altyapıları ile inşaat ve taahhüt pazarının liderliğini ele geçirdiler.

Bu sürecin içinde, eğitimli, genç ve dinamik yönrticiler kendi bilgi birikimlerini dahil oldukları pazar koşullarına uygun olarak geliştirip bireysel olarak gayrimenkul geliştirme pazarının vazgeçilemez oyuncuları haline geldiler.
 
Özellikle Rusya ve CIS içinde lokal pazar koşulları ile uluslararası pratikler arasında köprü rolü Türk mühendis ve mimarlara düştü.

Taahhüt firmalarının teknik kapasiteleri yanı sıra lokal ortaklarla geliştirme ve yatırım süreçlerine de dahil olması bugün pazarda söz sahibi olan geliştirici ve yatırımcı Türk modelini ortaya çıkardı.
 
Bu panelde komşu pazarlarda gayrimenkul geliştiren konuşmacılar ile bugünkü pazar koşullarını ve uzun vadede Türk Gayrimenkul Geliştirici ve Yatırımcılarının kendilerini nasıl konumlandırmaları gerektiğini tartışma fırsatımız olacak. 

Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Stratejik Ortak
İletişim Sponsoru
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Özel Dosya