EN
Arkitera Mimarlık Merkezi, "Kentsel Kalite için Diyalog" teması ile gerçekleştirdiği ArkiPARC kapsamında verdiği Gayrimenkul Ödülleri ile fiziksel çevrenin niteliğinin iyileştirilmesine katkı sağlayan kişi ve kurumları onurlandırmayı amaçlıyor.

ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü 2012 
Bu amaç doğrultusunda düzenlenen "Gayrimenkul Ödülleri 2012", gayrimenkul yatırımlarının kente, kentliye ve yatırımcısına kazandırdıklarını ortak bir çalışmada değerlendirerek, yaratılan olumlu etkilerden dolayı proje paydaşlarını onurlandırmayı ve benzer yatırımların gelişmesini teşvik etmeyi hedefliyor.
 
2008 yılında ilk kez verilen ödül “Konut, Ofis, Otel, Alışveriş Merkezi, Alternatif Yatırımlar ve Karma Kullanım” alanlarında proje geliştiricisine veriliyor.
 
ArkiPARC 2012'de diğer senelere göre seçim yönteminde değişikliğe gidilecek ve finalistler arasından ödül kazananlar ArkiPARC etkinlik mekanında yapılacak oylamayla belirlenecektir. Bu oylamada ArkiPARC etkinliğine katılan ziyaretçi, katılımcı, konuşmacı ve basın yaka kartına sahip kişiler her bir kategori için sadece bir oy kullanarak kazananları belirleyeceklerdir.
 
Stratejik Ortak
Platin Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Oturum Sponsoru
Bilgi Ortakları
Basın Sponsoru
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru