“Cumhuriyetin 100'üncü Yılına #10 Kala Gayrimenkul”
Türkiye’nin gelecek vizyonunda ekonominin lokomotifleri arasında yer alan
gayrimenkul sektörünün yaklaşımı büyük önem taşıyor. Kentler gelişirken altyapı ve ulaşım yatırımları, yeni konut alanları, sağlık ve eğitim tesislerine olan ihtiyaçlar artıyor. 
ArkiPARC 2013, gayrimenkul sektörünün sektörünün ilerlemesi ve 2023 Türkiyesinin gayrimenkul atılımlarını bugünden yapılmasında kamunun üstlendiği rolü gündeme getirecek.
#10 kala: Büyüme Hedefleri
Gayrimenkul sektörü değişimi hızlandırmada da önemli bir katalizör görevini üstleniyor. Yeni yatırımların hangi alanlarda yer alacağı, kentlerin dönüşümünde üstlenilecek rol önümüzdeki on yılın gayrimenkul alanındaki çalışmaların temelini oluşturacak. 
#10 kala: Yeni Oyun
Kentsel gelişim alanında yeni oyuncular kimler? Vizyonları, amaçları ve stratejileri neler? Hangi yenilik ve finansal modeller daha yaşanabilir şehirler mümkün kılar? Hangi uzun vadeli planlar yoluyla şehirin özel alanlarında da kamu çıkarlarını güvence altına alabilirsiniz? Ve belki de en önemlisi: Yeni yaklaşımlar geleceğin kentlerinin yaşam kalitesini nasıl değiştirecek?
Gayrimenkul sektörünü harekete geçiren dinamikler ve yeni yasal düzenlemeler ArkiPARC 2013'te Dünya'dan örnekler ile gündeme gelecek.
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.