Işıl Dinçer

Rönesans Gayrimenkul Yatırım

Genel Müdür Yardımcısı
1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayarak Harita ve Kadastro Yüksek Mühendisi unvanını aldı. 
 
1997 - 1998 yılları arasında Çağdaş Mühendislik Ltd. Şti.’de Harita ve Kadastro Mühendisi olarak çalışan Işıl Dinçer, 1998 – 2004 yılları arasında Harkap Mühendislik Ltd.Şti.’de Büro Şefi-Değerleme Uzmanı olarak görev yaptı. 2004 yılında  TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesine dahil olarak, değerleme uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de yöneticilik görevine getirilen Dinçer, 2008 yılında Genel Müdür Vekilliğine atandı ve 2009 yılında ise görevi asaleten devraldı. 
 
Değerleme ve danışmanlık alanlarında 15 yıllık tecrübesi bulunan Dinçer, çalışma hayatı boyunca; arsa-arazi, konut, iş merkezi, turistik tesisler, fabrika ve diğer üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, makina parkları, üretim hatları, depolama alanları, limanlar vb. gibi çeşitli gayrimenkul türlerinin analizi ve ekspertiz raporlarını hazırlanması, konut, AVM, otel, ofis ve hastane gibi gayrimenkul yatırım projelerinin değerleme ve fizibilite çalışmaları ile en etkin ve verimli kullanım analizleri; bazı toplu konut projelerinin pazarlanması için yapılan ön araştırma, fizibilite çalışmaları, gayrimenkul mülkiyet yönetimi, gayrimenkul ruhsatlandırma gibi çok çeşitli konularda çalışmalar yürütmüştür. 
 
2009 yılının başından 2010 Haziran’a kadar kısa adı LideBİR olan Lisanslı Değerleme Şirketleri Derneği Başkanlığı'nı sürdüren Dinçer aynı zamanda, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Gayrimenkul Hizmetleri Komitesi’nden komite ve meclis üyeliği, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.