Ömer İsvan

Servotel

Yönetim Kurulu Başkanı
Dünyanın en önde gelen otel ve gayrimenkul geliştirme danışmanlığı firmalarından biri olan Servotel, 27. kuruluş yılını kutlarken; uluslararası otel, resort, konut ve karma kullanımlı proje yatırımcılarına katma değer yaratmayı başarıyla sürdürmektedir.

Servotel projelerini Londra (Batı Avrupa ve Amerika'yı kapsayan) ve İstanbul (Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Bağımsız Devletler Topluluğu) ofislerinde bulunan özel yatırım danışmanları tarafından yürütmektedir. Servotel kurucu başkanı Ömer İsvan, firma'nın Londra'da kuruluşundan itibaren 43 farklı ülkede, sayısız otel resort ve golf projesinde, birçok marka ve işletmeciler ile birlikte çalışarak yatırımcıları arazi analizinden başlayıp, projelendirmeden açılışa ve bilahare varlık yönetimi noktasına kadar yönlendirmiş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Firma, İsvan'ın proje geliştirme danışmanlığındaki özgün bakış açısı ve vizyonu ile, konsept yaratımı, markalama, hukuk, ekonomi, finans, pazar araştırması, pazarlama, dizayn ve mühendislik gibi farklı dallarda uzmanlaşmış kişileri biraraya getiren entegre bir sistem ile proje geliştirme döneminde yatırımın (yatırımcı, marka, işletmeci, mimar, mühendis avukat gibi) tüm paydaşlarının proje vizyonuna ve ekonomik çerçevesine bağlı olarak yönlendirilmesini sağlamayı ilke edinmiştir.

İngiltere'de bulunan Surrey Üniversitesi'nden mezun İsvan "Institute of Hospitality" ve "Institute of Directors and British Institute of Management" üyesidir. 1982 yılında Otel sektörüne "Butik Otel" terimini tanıştıran kişi olarak da bilinen İsvan "Business Week" dergisine kapak olmuş nadir sektör oyuncularından biridir.   
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.