Ayla Heyfegil

Servotel

Yönetici Ortak
Ayla Heyfegil Servotel Corporation İstanbul ofisinin kurucu ve yönetici ortağıdır. 1984 yılında Londra'da; yatırımcıların, proje geliştirme firmalarının, otel işletme şirketleri ile finansman kuruluşlarının "know how" ortağı olma vizyonunu benimseyerek kurulmuş olan Servotel, geniş deneyime, araştırmaya dayalı bilgi birikimine ve seçkin müşteri profiline sahip, butik bir danışmanlık firması olarak İstanbul ofisini 2003 yılında kurdu.

Servotel halihazırda faaliyetlerini Londra Merkez Ofisi'nde, Batı Avrupa ve Amerika kıtası (Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada hariç) ve İstanbul Ofisi'nde (Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu'ndan sorumlu) bulunan üst düzey danışmanları aracılığıyla 27 yıldır ve 43 ülkede yürütmektedir.

Ayla Heyfegil, turizm, konut, karma kullanım ve ofis fonksiyonlarına sahip projelerin gelişmesindeki deneyimi ile Türkiye'nin en önde gelen projelerine konsept yaratımı, tasarım yönetimi, proje geliştirme, koordinasyon, satış ve pazarlama konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinde danışmanlığını yaptığını en önemli ve bilinen projelerden bazıları; Astoria Kempinski, Bodrum Kempinski, Çiftçi Towers, Çubuklu Vadi, Fairmont Bakü, Four Seasons Çeşme, Hilton Astana, İstinye Park, İstanbul Sapphire, Levent Loft, Macka Residence Interior design by Armani Casa, Mandarin Oriental Bodrum, Next Level, Ormanada, Swissotel Bodrum, Trump Towers İstanbul, Ulus Savoy iken hizmet verdiği bazı yatırım grupları Akfen Holding, Astaş, Doğan Holding, Doğuş Holding, Dumankaya, Eczacıbaşı, Fiba GYO, IC Holding, İş GYO, Nurol GYO, Orjin Grup, Özdilek, Pasifik İnşaat, Sakıp Sabancı Holding bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler mezunu olan Ayla Heyfegil GYODER ve ULI gibi kuruluşlara üyedir. Profesyonel iş deneyimleri sırasıyla; Alkas Retail & Entertainment Consulting, Kemer Yapı, Hamoglu Holding, Klassis Hotels, Resorts & Casinos'dur.

Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.