Gürler Ünlü

GİSP

Başkan
Garanti Koza İnşaat bünyesinde Gayrimenkul Koordinatörü olan Gürler Ünlü, şirketin gayrimenkul iş geliştirme faaliyetlerini yönetmektedir. Daha öncesinde, 1999-2004 yılları arasında The Walsh Group'da (Chicago, ABD) büyük çaplı projelerde, Proje Yönetimi konularında faaliyetlerde bulunmuştur. Turizm ve otelcilik alanında da çeşitli pozisyonlarda üst düzey yöneticilik yapan Gürler Ünlü (2004-2008), GETOB (Güney Ege Turistik Otelciler Biriliği) Genel Sekreterliği görevini de 2006-2007 yılları arasında yürütmüştür.


GİSP (Gayrimenkul için Strateji Platformu) kurucusu ve başkanı olan Gürler Ünlü, Konutder (Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği) denetleme kurulu üyeliği görevini yürütmekte olup, aynı zamanda GYODER (Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Derneği) ve ÇEDBİK (Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği) üyesidir. Kendisi ayrıca 'Gayrimenkul Pazarlama: Eski Köye Yeni Adet' (2009) ve 'Gayrimenkul İş Geliştirme: Hiçbir Şey Bedava Değildir' (2011) adlı e-book'ların da yazarıdır.
1997 yılında, İTÜ İnşaat Mühendisliği'nden mezun olan Gürler Ünlü'nün, Northwestern University'den (Evanston - IL, ABD) Proje Yönetimi yüksek lisans (MPM - 1999) ve University of Chicago Booth School of Business'den de İşletme yüksek lisans dereceleri (MBA 'with honors' - 2004) bulunmaktadır. 
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.