Alp Çiçekdağı

IMS Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Yönetici Ortak
Alp Çiçekdağı, 15 yıllık Uluslararası gayrimenkul geliştirme tecrübesi ile KENT Development Yönetici Ortağı olarak görevini yürütmektedir. KENT Development kuruluşundan önce Dubai Holding Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı ve Geliştirme Grup Şirketi olan Sama Dubai Geliştirme Yöneticiliği yapmıştır. Alp Çiçekdağı, Sama Dubai'nin Doha, Cidde ve İstanbul'daki Dubai Towers, Umman ve Bahreyn'deki Salam Resort projeleri ile Tunus ve Fas'daki kentsel gelişim projeleri gibi büyük ölçekli karma kullanımlı projelerden oluşan uluslararası portföyünü yönetmiştir. 

Dubai Holding bünyesindeki Gayrimenkul firmalarının birleştirilmesi sonrasında, Alp Çiçekdağı uluslararası projelerden sorumlu olarak Dubai Properties Group'ta İş Geliştirme Direktörlüğünü yapmıştır. Öncesinde, Dubai hukumetine bagli olarak Execuitve Office'te, Dubai Healthcare City, Dubai Internet City, Dubai International Financial Center ve Jumeriah Beach Residences gibi ticari iş bölgeleri ve mega projelerinde İş Geliştirme Direktörlüğünü yürütmüştür. Alp Çiçekdağı, profesyonel iş hayatına Colliers International'ın İstanbul ofisinde Değerlendirme Danışmanı olarak başlamıştır.

Alp Çiçekdağı, Boğaziçi Üniversitesi'nden İktisat Lisansı derecesini aldıktan sonra San Francisco Üniversitesi'nd MBA ve UC Berkeley'de gayrimenkul programını tamamlamıştır. 
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.