Astay Gayrimenkul

A: Büyükdere Cad. N:237 Noramin İş Merkezi K:3/308 Maslak İstanbul
T: +90 212 276 01 00
F: +90 212 276 09 99
W: http://www.astayyatirim.com
Faaliyet Alanları: Geliştirici, Yatırımcı

 

ASTAY, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla 2004 yılında kuruldu. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. İstanbul Four Seasons Hotel Bosphorus, Four Seasons Hotel Sultanahmet otelleri, OnaltıDokuz İstanbul ve Academia Apartments projeleri ASTAY’ın hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.

OnaltıDokuz İstanbul projemiz İstanbul’un en değerli bölgelerinden Bakırköy sahil yolu üzerinde, Marmara’dan Karadeniz’e, Adalar’dan Köprülere kadar tüm İstanbul’a hakim, yepyeni bir yaşam alanı, yepyeni bir bakış açısıyla, bilinenin çok ötesinde bir İstanbul manzarası sunuyor. OnaltıDokuz İstanbul projesinde daireler Haziran 2012’de sahiplerine teslim edildi ve yaşam başladı. Bir diğer projemiz Academia Apartments, Avcılar’da 10 ay gibi kısa bir sürede imal edilip Ağustos 2011’de daire sahiplerine teslim edildi. Metrobüs ve Avcılar kampüsüne sadece 2 dakika, havaalanına 8 dakika uzaklıkta konforlu bir yaşam isteyenlerle mükemmel bir yatırım arayanları buluşturdu.

ASTAY projelerini bugüne göre değil, geleceğe göre biçimlendiriyor. Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekânın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.

Yalnızca konut yapmak değil, değer yaratmak, nitelikli olduğu kadar yatırım değerini de kaybetmeyecek tersine her gün artıracak projeler üretiyor, geliştiriyor.

 

Platin Sponsor
Bu Kurumdan Katılan Kişiler


Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.