İş GYO

A: İş Kuleleri Kule-2 Kat: 9 4.Levent İstanbul
T: +90 212 325 23 50
F: +90 212 325 23 80
W: www.isgyo.com.tr
Faaliyet Alanları: Geliştirici, Yatırımcı
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (İş GYO) 1999 yılında kurulmuştur. Gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapan şirketin yaklaşık 360.000 m2 olan kiralanabilir portföyünü ofis, perakende ve otel yatırımları oluşturmaktadır.

Yatırım riskini en aza indirmek, portföy getirisini korumak ve artırmak üzere çeşitlendirilmiş nitelikli gayrimenkul portföyü, Türkiye'nin çeşitli şehirlerine dağılmıştır. Elde ettiği kira getirisini 2007 yılından bu yana yaklaşık yüzde 85 oranında artıran şirketin 6 farklı şehirde toplam 22 gayrimenkulü bulunmaktadır. 2012 yılı içinde de portföyünde hızlı ve büyük atılımlar gerçekleştiren İş GYO hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki tüm yatırım fırsatlarını yakından takip etmeye devam etmektedir.  

Sektöründe öncü GYO olan şirket, istikrarlı gelişimi ile ülke ekonomisine katkı sağlamakla birlikte yenilikçi ve gelişime açık yönü ile de gayrimenkul piyasasına dinamizm getirmektedir. Geliştirdiği projelerle bölgelerin sosyal ve fiziksel çehrelerini çağdaş insana ve çağdaş kentlere yakışır mekânlar olma yönünde etkileyerek "Değişimin Mimarlığı"nı üstlenmektedir.

İş GYO, bir Türkiye İş Bankası A.Ş. iştirakidir. 
Katkıda Bulunanlar
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.