Ant Yapı

A: Saray Mahallesi Akçakoca Caddesi. No:11 Ümraniye İstanbul
T: +90 216 630 67 67
F: +90 216 632 56 40
W: www.antyapi.com
Faaliyet Alanları: Geliştirici
Stand No124
Ant Yapı, profesyonel yönetimiyle kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla,  inşaat sektöründe çok çeşitli projelere imza atmak üzere 1991 yılında kuruldu. Ant Yapı’nın 90’lı yılların başında inşaat malzemeleri ithalat-ihracatıyla başlayan yolculuğu, Rusya pazarında genel müteahhitlik hizmetleri olarak devam etti. 

90’lı yıllarda başlayan ve 2000’li yıllardaki yeniden yapılanması sonrasında devam eden faaliyetleri ile ANT YAPI, hem yurt içi hem de yurt dışında; çeşitli konut, residence, otel, okul, kültür merkezi, iş merkezi, alışveriş merkezi, eğlence merkezi gibi projeleri başarıyla hayata geçirdi. Projelerin ve taahhütlerin başarıyla gerçekleştirilmesinin arkasında yatan pozitif düşünce içeren yaklaşımı, profesyonel ekibi, modern teknoloji ve yeniliklerin takibine verdiği önemle ANT YAPI, kurulduğu günden bu güne 5.000.000 m2’nin üzerinde birçok projeye imza attı.

Bugün ANT YAPI, yurt dışında IQ ‘su yüksek taahhüt ağırlıklı işleri, yurt içinde ise IQ+EQ’su yüksek yatırım projeleriyle, iş ortağı olarak gördüğü ANT YAPI dostlarının ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun çözümleri üreterek hizmet vermeye devam ediyor.
Altın Sponsor


Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.