EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık

A: Bostanci E5 Kavsagi Sebnem Sokak Tavukçuoglu Is Merkezi No:10 Kat :5 Bostancı İstanbul
T: +90 216 665 36 36
F: +90 216 361 57 65
W: www.evagyd.com
Faaliyet Alanları: Değerleme & Danışmanlık
EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, Eylül 2008’de, İstanbul’da Anonim Şirket olarak kurulmuştur. 
Şirketimiz 23 Mart 2009 tarihi itibari ile Sermaye Piyasası Kurulu’nun Lisanslı Değerleme Şirketleri Listesine alınmıştır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu şirketimize bankalara değerleme hizmeti verme yetkisi verilmiştir. Şirketimiz 16.02.2011 tarihi itibariyle, dünyada 140,000’i aşkın üye sayısına sahip uluslararası bir meslek kuruluşu olan RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) tarafından Türkiye’de ilk kez sertifika (Regulated by RICS) ünvanı verilen şirket olmuştur. 
Finans piyasaları konusunda dünyanın önemli otoritelerinden Euromoney Yayın Kurumunun lider dergisi olan Euromoney Magazine EVA Gayrimenkul Değerlemeyi, 2011 senesinde Değerleme Konusunda Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Firması (Best Real Estate Advisory Firm, Valuation – Turkey) seçerek ödüle layık görmüştür.
Şirketimizin bilgi birikiminin temelini kurucularımızın ve çalışanlarımızın sektörde uzun yıllardır elde ettiği gayrimenkul ve makine parkı değerleme tecrübesinden almaktadır. Kurumumuz çalışanları ve kurucuları gayrimenkul ve inşaat sektöründeki bilgi birikimi ve uzmanlığın temsilcileridir ve bu tecrübelerden gelen profesyonellikleri ile sektöre öncülük etmektedirler.
Jüri Üyesi
Katkıda Bulunanlar
Bu Kurumdan Katılan Kişiler
Platin Sponsor
Özel Proje Sponsoru
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Yeşil Destekçiler
Katkıda Bulunanlar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler
Hizmet Sponsoru
Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.